Nákladní vozidlo furgon IVECO Stralis 270 ACTIVE TIME EURO 3 / MANUAL / LIFT































Pokud se rozhodnete koupit zařízení za nízkou cenu, ujistěte se, že komunikujete s reálným prodejcem. Zjistěte si co nejvíce informací o majiteli zařízení. Jedním ze způsobů podvádění je reprezentovat sebe jako skutečnou společnost. V případě podezření nás informujte o této skutečnosti prostřednictvím kontaktního formuláře pro zpětnou vazbu.
Než se rozhodnete pro nákup, pečlivě si přečtěte několik nabídek prodeje, abyste pochopili průměrné náklady na vybraný model. Pokud je cena nabídky, která se vám líbí, mnohem nižší než ceny podobných nabídek, přemýšlejte o tom. Značný rozdíl v cenách může naznačovat skryté vady nebo pokus prodejce o spáchání trestného činu podvodu.
Nekupujte vozidlo, jehož cena se příliš liší od průměrné ceny podobných výrobků.
Nesouhlaste s úhradou zálohy za zboží. Budete-li mít pochybnosti, nebojte se zeptat na podrobnosti a požádejte o další fotografie a dokumenty k vozidlu, abyste ověřili pravost dokumentů, zadávejte další otázky.
Nejběžnější typ podvodu. Nepraví prodejci vás mohou požádat o určitou částku zálohy na "rezervaci" vašeho práva na nákup zařízení. Takto mohou podvodníci shromáždit velké částky a zmizet, přestanou brát telefon.
- Převod předplatného na kartu
- Neplaťte zálohu bez dokladů, které potvrzují převod peněz, pokud během komunikace prodávající vzbuzuje podezření.
- Převod na účet "důvěrné osoby"
- Taková žádost by měla být podezřelá, s největší pravděpodobností komunikujete s podvodníkem.
- Převod na účet firmy s podobným názvem
- Buďte opatrní, podvodníci se mohou vydávat za dobře známé společnosti provedením nepatrné změny v názvu. Nezasílejte prostředky, pokud máte pochybnosti o názvu společnosti.
- Nahrazení vlastních údajů na faktuře skutečné firmy
- Před provedením převodu se ujistěte, že zadané údaje jsou správné a že se vztahují k dané firmě.
Kontakt na prodávajícího
for Parts
for Trucks



















Laadklep
Accessoires
ABS
Stuuras
Versnellingstype : Handgeschakeld
Kleur : Anders
Wielbasis : 646 cm
IVECO STRALIS ACTIVE TIME 270 EURO 3
AIR SUSPENSION
MANUAL GEARBOX
WHEEL BASE 646 CM
BOX L= 9.20M W= 2.49M H= 2.50M
LOADING CAPACITY 10330 KG
DHOLLANDIA LIFT TYPE DHLM50 = 2000 KG
TYRES 40%
= Meer informatie =
Constructiejaar: 2004
Transmission type : Manual
Colour : Other
Wheelbase : 646 cm
= Additional options and accessories =
Anti lock brakes
LAADKLEP
= More information =
Year of construction: 2004
Getriebe : Schaltgetriebe
Farbe : Sonst
Radstand : 646 cm
= Weitere Optionen und Zubehör =
LAADKLEP
= Weitere Informationen =
Konstruktionsjahr: 2004