Tahač Volvo FH / 500 / I – SAVE / XL / EURO 6 / ACC / I - COOL / RETARDER




















































Pokud se rozhodnete koupit zařízení za nízkou cenu, ujistěte se, že komunikujete s reálným prodejcem. Zjistěte si co nejvíce informací o majiteli zařízení. Jedním ze způsobů podvádění je reprezentovat sebe jako skutečnou společnost. V případě podezření nás informujte o této skutečnosti prostřednictvím kontaktního formuláře pro zpětnou vazbu.
Než se rozhodnete pro nákup, pečlivě si přečtěte několik nabídek prodeje, abyste pochopili průměrné náklady na vybraný model. Pokud je cena nabídky, která se vám líbí, mnohem nižší než ceny podobných nabídek, přemýšlejte o tom. Značný rozdíl v cenách může naznačovat skryté vady nebo pokus prodejce o spáchání trestného činu podvodu.
Nekupujte vozidlo, jehož cena se příliš liší od průměrné ceny podobných výrobků.
Nesouhlaste s úhradou zálohy za zboží. Budete-li mít pochybnosti, nebojte se zeptat na podrobnosti a požádejte o další fotografie a dokumenty k vozidlu, abyste ověřili pravost dokumentů, zadávejte další otázky.
Nejběžnější typ podvodu. Nepraví prodejci vás mohou požádat o určitou částku zálohy na "rezervaci" vašeho práva na nákup zařízení. Takto mohou podvodníci shromáždit velké částky a zmizet, přestanou brát telefon.
- Převod předplatného na kartu
- Neplaťte zálohu bez dokladů, které potvrzují převod peněz, pokud během komunikace prodávající vzbuzuje podezření.
- Převod na účet "důvěrné osoby"
- Taková žádost by měla být podezřelá, s největší pravděpodobností komunikujete s podvodníkem.
- Převod na účet firmy s podobným názvem
- Buďte opatrní, podvodníci se mohou vydávat za dobře známé společnosti provedením nepatrné změny v názvu. Nezasílejte prostředky, pokud máte pochybnosti o názvu společnosti.
- Nahrazení vlastních údajů na faktuře skutečné firmy
- Před provedením převodu se ujistěte, že zadané údaje jsou správné a že se vztahují k dané firmě.
Kontakt na prodávajícího




















ROK PROD. 05 / 2022
PRZEBIEG 280 000 KM
NR VIN. YV2RT40A8NB383220
KLIMA,
KLIMA POSTOJOWA,
KABINA GLOBETROTTER XL,
WEBASTO,
LEDY,
KAMERA BOCZNA,
NAWIGACJA,
RETARDER,
AKTYWNY TEMPOMAT,
ASYSTENT PASA RUCHU,
OPONY PRZÓD 385 / 55 / 22,5,
OPONY TYŁ 315 / 70 / 22,5
SILNIK 500 KM – I SAVE - 12777 CM3,
LODÓWKA,
SKRZYNIA BIEGÓW AUTOMATYCZNA,
2 X ZBIORNIKI PALIWA,
2 X SPANIE,
EURO 6,
100 % BEZWYPADKOWY,
SPROWADZONY Z NIEMIEC
SERWISOWANY W ASO
STAN JAK NOWY
________________________________________
Dodatkowe informacje uzyskają państwo
pod numerem telefonu; POL, ENG, RUS
zobrazit kontakty WhatsApp
zobrazit kontakty
________________________________________
Pełna oferta pojazdów
phudomanski.pl