» Bannerová reklama

Bannerová reklama

Umístění bannerových reklam na Autoline je velmi dobrý způsob, jak zvýšit prodej zboží a služeb, zvednout prestiž známých společností a nových značek a rovněž přilákat klíčové klienty na vaše webové stránky. Abyste umístili banner, vyberte si důležitá místa a my se postaráme o zbytek. Design je v ceně služby!
Autoline každý den navštěvuje více než 125 000 uživatelů. Každý z nich se může stát vaším klientem!


Co je banner?
Banner je grafický prvek, který může obsahovat logo firmy nebo snímky vaší techniky a odkazovat klienty na vaši webovou stránku nebo vaše inzeráty na Autoline.
Vzory našich bannerů

Umístění bannerů v sekcích

Umísťování bannerové reklamy v sekcích portálu doporučujeme dealerům určitých typů techniky nebo služeb. Například, jestliže se vaše společnost zabývá prodejem nákladních vozidel, bude pro vás nejvhodnější sekce "prodej nákladních vozidel", protože tuto sekci navštěvují uživatelé, kteří chtějí koupit nákladní vozidlo a nepochybně si všimnou vašich bannerů.

Umístění banneru na hlavní stránce

Bannerová reklama na hlavní stránce je zaměřená na široký okruh uživatelů a to má důležitý význam pro propagaci reklamy. Například, jestliže vaše společnost poskytuje leasingové služby, potom váš banner bude zajímavý pro 90 % uživatelů, kteří navštívili hlavní stránku. Umístění banneru na hlavní stránce bude také vhodné v případě, že se vaše společnost připravuje vstoupit na trh a vaším hlavním cílem je zvýšit procento identifikace značky a poskytování služeb.
Linemedia
Kontakt:
tel: +421 940 866 785
tel: +48 505 110 455
Otevřeno:: Pon. - Pt. 9.00 - 17.00

Emailová zpráva

captcha
Kliknutím zde souhlasíte s naší politikou soukromí a pravidly.