Autoline » JANNY GROUP s.r.o.
O nás

JANNY GROUP s.r.o.

Vítáme Vás na stránkách  firmy Janny Trans GmbH specializované na technické zajištění nadměrných a nadrozměrných transportů.

Bližší informace o poskytovaných službách najdete na dalších stránkách.

Firma Janny Trans GmbH byla založena v roce 2005. Od roku 2006 se zabývala veškerými službami v oblasti nadměrných a nadrozměrných přeprav.

Zajistíme pro Vás povolení (Rozhodnutí Ministerstva dopravy o povolení přepravy) pro přepravu jakéhokoliv nákladu po České republice, Slovenské republice, SRN a dále dle možností po celé Evropě.

Hlavní náplní firmy Janny Trans GmbH je nejen technické zajištění nadměrných a nadrozměrných ransportů, ale i provádění doprovodů nadměrných a nadrozměrných transportů vlastními vozidly. Doprovodná vozidla jsou vybavena stupněm výbavy podle německého dělení od "privat" přes "BF2" až k "BF3", což umožňuje provádět doprovody transportů i mimo území České republiky, zejména v SRN, Slovensku a Polsku, a v ostatních státech Evropy dle dohody.

Veškeré služby jsou prováděny patřičně vyškolenými a poučenými pracovníky s bohatou zkušeností z přeprav nadměrných a nadrozměrných transportů, kteří dokáží vyřešit složité situace, kterých vzniká při doprovodechtransportů více než dost. Pracovníci jsou absolventy školení "BSK" pro "BF3" a vlastní osvědčení (Berechtigungs-Ausweis) pro provádění doprovodu v SRN doprovodným vozidlem BF3 a mluví česky i německy.
Podrobnosti
Kontakt
V prodeji: 2 inzeráty
Miroslav Janeček
Miroslav Janeček
Jazyky: čeština, slovenština, německy
+420 603 88... Ukázat +420 603 882 266
Emailová zpráva
Zkontrolujte prosím telefonní číslo: musí být uvedeno v mezinárodním formátu a musí obsahovat směrový kód země.
Kontrolní kód
Inzeráty JANNY GROUP s.r.o.
Filtr
Třídění: Datum zanesení ⬊
Datum zanesení ⬊ Datum zanesení ⬈ Od nejlevnějších Po nejdražší Rok výroby - od nejnovějších Rok výroby - od nejstarších

2 inzeráty: Výsledky hledání

Třídění: Datum zanesení ⬊
Datum zanesení ⬊ Datum zanesení ⬈ Od nejlevnějších Po nejdražší Rok výroby - od nejnovějších Rok výroby - od nejstarších
Cena Rok Najeto Výkon
425 000 € CZK ≈ 10 500 000 Kč
Návěs podvalník
Nosnost 14.255 kg Zavěšení hydraulická
Rok 2002 Najeto Výkon
Česko, Tachov
100 000 € CZK ≈ 2 470 000 Kč
Kabriolet
Rok 06/2007 Najeto 63 km Výkon
Česko, Milíře