Zametací stroj Hako Citymaster 2000



























Pokud se rozhodnete koupit zařízení za nízkou cenu, ujistěte se, že komunikujete s reálným prodejcem. Zjistěte si co nejvíce informací o majiteli zařízení. Jedním ze způsobů podvádění je reprezentovat sebe jako skutečnou společnost. V případě podezření nás informujte o této skutečnosti prostřednictvím kontaktního formuláře pro zpětnou vazbu.
Než se rozhodnete pro nákup, pečlivě si přečtěte několik nabídek prodeje, abyste pochopili průměrné náklady na vybraný model. Pokud je cena nabídky, která se vám líbí, mnohem nižší než ceny podobných nabídek, přemýšlejte o tom. Značný rozdíl v cenách může naznačovat skryté vady nebo pokus prodejce o spáchání trestného činu podvodu.
Nekupujte vozidlo, jehož cena se příliš liší od průměrné ceny podobných výrobků.
Nesouhlaste s úhradou zálohy za zboží. Budete-li mít pochybnosti, nebojte se zeptat na podrobnosti a požádejte o další fotografie a dokumenty k vozidlu, abyste ověřili pravost dokumentů, zadávejte další otázky.
Nejběžnější typ podvodu. Nepraví prodejci vás mohou požádat o určitou částku zálohy na "rezervaci" vašeho práva na nákup zařízení. Takto mohou podvodníci shromáždit velké částky a zmizet, přestanou brát telefon.
- Převod předplatného na kartu
- Neplaťte zálohu bez dokladů, které potvrzují převod peněz, pokud během komunikace prodávající vzbuzuje podezření.
- Převod na účet "důvěrné osoby"
- Taková žádost by měla být podezřelá, s největší pravděpodobností komunikujete s podvodníkem.
- Převod na účet firmy s podobným názvem
- Buďte opatrní, podvodníci se mohou vydávat za dobře známé společnosti provedením nepatrné změny v názvu. Nezasílejte prostředky, pokud máte pochybnosti o názvu společnosti.
- Nahrazení vlastních údajů na faktuře skutečné firmy
- Před provedením převodu se ujistěte, že zadané údaje jsou správné a že se vztahují k dané firmě.




















Sprzedam sprowadzoną zamiatarkę marki Hako Citymaster 2000.
! ! ! DWIE OSIE SKRĘTNE / EUnited PM10 / MOŻLIWOŚĆ REJESTRACJI ! ! !
WYPOSAŻENIE:
Motogodziny zamiatarki: 5031 mth
Przebieg: 52336 km
EUnited PM10
2 szczotki
Klimatyzacja
2 osie skrętne
Automatyczna skrzynia
Silnik 2.0 diesel VW Common rail
Oświetlenie ostrzegawcze
Halogeny
Opony 80 %
Rok: 2016
Kamera cofania
2 miejsca
Immobilizer
Oferta nr.: ...225
Wystawiam fakturę VAT 23%, która zwalnia z opłaty skarbowej 2%.
Wszystkie opłaty w cenie pojazdu. Cena NETTO.
MOŻLIWOŚĆ:
*Rejestracji
*Transportu pod wskazany adres,
*Finansowania, kredyt, leasing,
W razie pytań proszę o kontakt.
Pozdrawiam ,
SLUE Grzenkowicz Dawid
NINIEJSZE OGŁOSZENIE JEST WYŁĄCZNIE INFORMACJĄ HANDLOWĄ I NIE STANOWI OFERTY W MYŚL ART. 66, § 1. KODEKSU CYWILNEGO. SPRZEDAJĄCY NIE ODPOWIADA ZA EWENTUALNE BŁĘDY LUB NIEAKTUALNOŚĆ OGŁOSZENIA